Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

Oferty pracy w pokrewnych instytucjach

Dziekan Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu ogłasza konkurs otwarty na funkcję kierownika w Katedrze i Klinice Chorób Wewnetrznych i Alergologii.

Termin przyjmowania zgłoszeń do 24 kwietnia 2018

Oferta pracy w pliku pdf


Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcję Kierownika Zakładu Fizjoterapii Katedry Fizjoterapii Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Termin przyjmowania zgłoszeń do 9 maja 2018

Oferta w pliku pdf


Dziekan Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko -Dentystyczyn w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcję kierownika Katedry i Zakładu Dysfunkcji Narządu Żucia.

Termin składania zgłoszeń do 26 kwietnia 2018 

Oferta pracy w pliku 


Dziekan Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko -Dentystyczyn w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcję kierownika Katedry i Zakładu Ortodoncji.

Termin składania zgłoszeń do 26 kwietnia 2018

Oferta w pliku pdf


Dziekan Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcję Kierownika Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej

Oferta w pliku pdf

Termin składania zgłoszeń do 23 kwietnia 2018


Dziekan Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ogłasza konkurs na funkcjęvKierownika Studium Języków Obcych

Oferta w pliku pdf

Termin składania zgłoszeń do 23 kwietnia 2018


Rehabilitation Clinic in Brandy's nad Orlici (Czechy) poszukuje fizjoterapeuty i terapeuty zajeciowego.

Oferta pracy w pliku pdf

Szczegółowe informac


Wojskowy Instytut Medyczny (Szpital przy ul. Szaserów) zatrudni pielęgniarki

Jesteś pielęgniarką? Chcesz bezpłatnie podnosić kwalifikacje zawodowe? Szybko uzyskać specjalizację? Dokształcać się w miejscu pracy, bez wędrówek po różnych szpitalach? Zapytaj o pracę w Wojskowym Instytucie Medycznym. Szpital przy Szaserów zatrudni absolwentki pielęgniarstwa po studiach magisterskich i licencjackich.

Dzięki wypracowanej w WIM, innowacyjnej ścieżce rozwoju zawodowego, pielęgniarka może skorzystać z szybkiej drogi awansu zawodowego. Uważamy, że pod tym względem w Warszawie nie mamy konkurencji! Zatrudniając się w WIM pielęgniarka, nawet ta z nowiuteńkim dyplomem ukończenia studiów, od razu może rozpocząć doskonalenie zawodowe. To ważne ponieważ szybko zdobędzie doświadczenie, pozycję w hierarchii służbowej i podwyżkę pensji.

Więcej: http://pracadlapielegniarki.wim.mil.pl/


Prezes Zarządu Szpitala Mrągowskiego im. Michała Kajki Sp. z o.o. zatrudni do pracy i na dyżury lekarzy specjalistów lub chcących się specjalizować w zakresie:

- anestezjologii i intensynwej opieki medycznej
- medycyny ratunkowej
- ginekologii i położnictwa
- chorób wewnętrznych
- chirurgii ogólnej

Więcej informacji pod numerami telefonów:
Dyrektor ds. lecznictwa - tel. (89) 741 94 15
Kadry - tel. (89) 741 94 12
e-mail: kadry@szpital-mragowo.pl 


Dom Pomocy Społecznej przy ul. Solec 36 w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko pielęgniarka/ratownik medyczny.

Oferta


[ kontakty ] [ redakcja serwisu ]
feedback
feedback